Doučování Pavel Šimůnek (Praha 3)

Doučování matematiky v Praze 3 a přes Skype

   Od roku 2013 jsem doučoval matematiku více než 1500 studentů a žáků. Z toho jsem k maturitě a na různé přijímačky doučoval cca 200 studentů a na reparáty cca 100 studentů a žáků. Většinu studentů a žáků doučuji pravidelně např. jednou týdně. Jsou však možná i jednorázová doučování - např. před písemkami, uzavřením klasifikace, maturitami atp.

   Sazba: viz ceník (v případě dojíždění studentů ke mně na Prahu 3, Ambrožova 14) nebo při výuce přes Skype (podmínkou pro Skype je platba předem proti vystavené faktuře).

   VŠ matematiku jsem doučoval od roku 2013 přes 400 studentů, a to hlavně studenty VŠE, ČZU, ČVUT a soukromých VŠ (VŠFS, VŠEM, MUP, atp) včetně různých mimopražských fakult (TUL Liberec, UTB Zlín, Masarykova Univerzita, atp.).


Matematika 1 - zkouška - ČZU:
25. 5. 2020
Začala jsem chodit na doučování k panu Šimůnkovi kvůli zkoušce z početních metod na ČZU. Než jsme se potkali, neuměla jsem spočítat ani kvadratickou rovnici a násobit zlomky,
takže jsem byla poněkud tvrdší oříšek... Nicméně hromada trpělivosti a fantastická schopnost mi všechno „polopaticky“ vysvětlit vedla k udělané zkoušce na první pokus.
Díky moc! KCS


Matematika 1 - zkouška - VŠE:
Skvělé doučování z matematiky na VŠE -> zkoušku jsem udělal za 2
A.S.


Matika 2
26. 8. 2018, 14:03:22
Dobrý den pane Šimůnku,
zkoušku z matiky 2 jsem dnes splnil, ještě jednou děkuji za pomoc při doučování. Na podzim bych se vám ozval, že bychom podobným způsobem mohli projít matiku 3, která mě čeká.
Díky, mějte se. S pozdravem AK


Datum: 15. 6. 2016 22:00:33
Předmět: Matematika
Dobrý den, pondělní zkoušku z matematiky jsem úspěšně složil, velice vám děkuji za pomoc a trpělivost, kterou jste mi během přípravy na zkoušku poskytl a těším se na naši další budoucí spolupráci.
S pozdravem Š. O.

 Created by Libor Diviš © Pavel Šimůnek