Doučování Pavel Šimůnek (Praha 3)

Doučování fyziky na Praze 3 a online (Skype, Google meets, FB Messenger, Zoom, Discord, atp)

   Nabízím doučování fyziky pro ZŠ a SŠ. Od roku 2013 jsem tuto úroveň doučoval přes 300 žáků a studentů (100 online).

   Na různé lékařské fakulty v ČR jsem připravoval cca 50 studentů z toho 10 on line. Působil jsem také jako lektor přípravných kurzů.

   Doučoval jsem v angličtině 10 studentů IB physics SL nebo HL a jednoho studenta americké programy AP physics.

   Nabízím také doučování VŠ fyziky. Od roku 2013 jsem VŠ fyziku doučoval přes 150 studentů (40 online) - především studenty různých fakult ČVUT, Univerzity Pardubice, TUL Liberec, VUT Brno, VŠB Ostrava, UTB Zlín, UJEP Ústí nad Labem, atd.


3 LF UK Praha - fyzika - přijímací zkoušky na lékařskou fakultu
20. 6. 2021
Zdravím všechny! Mgr. Pavel Šimůnek MBA je jeden z nejlepších lektorů jakého jsem kdy měla. Na hodinách je vždy připravený, všechno dokáže vysvětlit tak, aby si to člověk pamatoval. Je milý a trpělivý pokud si s něčím neumíte rady. Děkuji mu za bezchybnou přípravu na přijímací zkoušky a za to, že sem fyzice začala chápat a tak nebylo potřeba se ji mechanicky učit jako robot. Byla sem si mnohem jistější u otázek z fyziky než minulé roky u přijímacích zkoušek. Pokud hledáte lektora na fyziku určitě doporučuju :-).
D. T.

zkouška fyzika VŠ
17. 2. 2020 8:59:01
Dobrý den pane Šimůnek,
omlouvám se za prodlevu v odpovědi, ale měli jsme s Danem oba povinnosti v práci. Oba jsme úspěšně předmět splnili. Děkujeme za Váš čas s námi strávený, který byl k užitku a díky Vám jsme zkoušku splnili.
Přeji Vám hezký den a mnoho dalších úspěchů.
M. V.

Maturita fyzika
6. 9. 2019, 15:16
Vážený pane Šimůnku,
děkuji za Vaši pomoc, úspěšně jsem díky Vám odmaturoval z fyziky. Nakonec jsem si vytáhl otázku číslo 14 a zvládl jsem ji za 2.
s Ještě jednou děkuji a přeji hezký den
M. B.

1. LF UK Praha - fyzika přijímací zkoušky na lékařskou fakultu
29. 6. 2016, 15:21:24
Dobrý den,
chtěla jsem Vám mockrát poděkovat za Vaší přípravu! Dostala jsem se na 1.LF a bez Vás a celé průběžné přípravy na maturitu bych přijímačky nikdy nezvládla. Ještě jednou opravdu děkuji a pokud budu mít v prváku problémy se zkouškou z fyziky, tak se opět ozvu!
Přeji krásné léto. S pozdravem A. D.
 Created by Libor Diviš © Pavel Šimůnek